Account Manager

Praha I FIX i 60.000 Kč

Jsi tady a to znamená jediné.

Tvé charisma je nakažlivé.

Tvé B2B zkušenosti jsou jedinečné.

A obchod? To je tvé prostřední jméno.

Vše sedí?

Pak se právě ty můžeš stát klíčovou postavou Prodator®. Naším novým Account Managerem.

Existuje jedna věc, kterou si mnozí lidé neuvědomují – prodávání je všude kolem nás. Možná to nevidíme vždy, ale v každém okamžiku něco prodáváme. Prodáváme sebe, své nápady a především možnost změny.

Uděláš také změnu a přidáš se do Prodator®?

Jsme jednička v HR kampaních v Česku. Pomocí našich náborových kampaní měníme lidské životy. Díky naší metodě získal nábor zcela jiný rozměr nejen v Čechách a na Slovensku, ale také v Německu, Rakousku, Polsku, Rumunsku, Řecku nebo Francii, kam jsme expandovali. A rozhodně nekončíme.

Teď jsme se ale postavili před jinou výzvu. Najít náhradu za naší Katku. Katka firmu posunula o ohromný kus dopředu. Díky ní máme nastavenou většinu procesů, vylepšené softwary a především pěknou řádku klientů, kteří s námi chtějí nadále spolupracovat.

Co o své cestě sama prozradila?

👉 Tuhle práci bych přirovnala k aprílovému počasí, tady nudu rozhodně nečekej. Na starost budeš mít vše ohledně klientů. Budeš s nimi komunikovat na denní bázi, ať už po e-mailu, přes telefon nebo na online callu. Musíš mít rád komunikaci, to je klíč k úspěchu. Spolu s markeťáky budeš mít na starost onboarding schůzky s klienty, vyhodnocování kampaní nebo budeš řešit krizové situace. Nemůžeš se sesypat, když na tebe klient bude nepříjemný do telefonu a musíš umět reagovat, když se bude kroutit pro uhrazení faktury. Potřebovat budeš i obchodní talent. Budeš totiž i prodlužovat spolupráce s klienty.

Jak tuto pozici vidí náš CEO nebo markeťáci?

Michal (CEO):
👉 Budeš styčným důstojníkem mezi klienty a marketingovým, ale i sales oddělením. Svou prací jim ušetříš čas, který budou věnovat kampaním i uzavírání nových dealů. Kryješ jim záda za každou cenu, proto bys měla být týmový hráč. Tebe si bude každý hýčkat, protože bez klientů nejsme nic.

Denča (Marketing):
👉 Za mě je to ta nejdůležitější pozice ve firmě. Stojí na tobě opravdu hodně a vím, že ne každý to zvládne. Chce to pořádnou dávku asertivity a špičkové komunikační schopnosti. Měl bys vědět, jak funguje marketing na sociálních sítích a pokud tě zajímá oblast HR marketingu, pak jsi náš člověk. Empatie a obchodní myšlení se ti zase bude hodit při prodlužování spolupráce s klienty.

Tvé úkoly jsou jasné: otevřít oči našim klientům.

  • Otevřít oči tím, že jim dokážeš vysvětlit, jak navolávat kontakty dle našeho call skriptu, čímž dosáhnou třikrát vyšší docházky na pohovory.
  • Otevřít oči tím, že jim ukážeš, jak zapsání výsledků do naší tabulky včas umožní upravit kampaň a přinést jim požadovaný výsledek.
  • Otevřít oči tím, že budeš detailně sledovat naši garanci a zajistíš, že bude plněna.
  • A navíc: vyjednávání s klientem nad objednávkou, splněním garance nebo prodloužením spolupráce pro tebe není povinnost, je to tvá vášeň.

Na co dalšího se u nás můžeš těšit?

Budeš jedním z nás a přidáš se k nám na další company offsite?

Už se u nás vidíš? Skvělé!

Vyplň náš krátký dotazník, který ti zabere maximálně 3 minuty, a staň se klíčovou součástí týmu, který mění pravidla hry v oblasti náboru po celé Evropě.

Pojď do toho s námi!