Account Managerka

Full-time | Praha | 50 000 - 60 000 Kč + bonusy

Máš skvělé nápady, jak projekty posunout kupředu nebo co udělat pro klienta navíc, aby spolupráci prodloužil, ale nikoho to nezajímá a ty nejsi vyslyšena?

Chceš být součástí něčeho většího a kariérně se posouvat, ale příležitost nikde?

Namísto toho při zazvonění budíku vstáváš s nechutí, protože začíná kolotoč rutinních úkolů, které tě demotivují.

Máme skvělou zprávu, přinášíme ti řešení a super příležitost ke změně!

Jsme Prodator. Jednička v HR kampaních v Česku. Pomocí našich náborových kampaní měníme lidské životy. Díky naší metodě získal nábor zcela jiný rozměr nejen v Čechách a na Slovensku, ale také v Německu, Rakousku, Polsku, Rumunsku, Řecku nebo Francii, kam jsme expandovali. A rozhodně nekončíme.

Teď jsme se ale postavili před novou výzvu. Najít náhradu za naší milovanou Katku. Ta, která firmu posunula o ohromný kus dopředu. Díky ní máme nastavenou většinu procesů, vylepšené softwary a především pěknou řádku klientů, kteří s námi chtějí nadále spolupracovat.

Katka je superhrdinka. Co o své cestě sama prozradila?

👉 Tuhle práci bych přirovnala k aprílovému počasí, tady nudu rozhodně nečekej. Na starost budeš mít vše ohledně klientů. Budeš s nimi komunikovat na denní bázi, ať už po e-mailu, přes telefon nebo na online callu. Musíš mít ráda komunikaci, to je klíč k úspěchu. Spolu s markeťáky budeš mít na starost onboarding schůzky s klienty, vyhodnocování kampaní nebo budeš řešit krizové situace. Nemůžeš se sesypat, když na tebe klient bude nepříjemný do telefonu a musíš umět reagovat, když se bude kroutit pro uhrazení faktury. Také budeš navrhovat změny v softwarech a spolu s vývojářem je ladit tak, aby pokryly potřeby všech oddělení. Hodit se ti bude i obchodní talent. Budeš totiž i prodlužovat spolupráce s klienty.

Jak tuto pozici vidí náš CEO nebo markeťáci?

Michal (CEO):
👉 Budeš styčným důstojníkem mezi klienty a marketingovým, ale i sales oddělením. Svou prací jim ušetříš čas, který budou věnovat kampaním i uzavírání nových dealů. Kryješ jim záda za každou cenu, proto bys měla být týmový hráč. Tebe si bude každý hýčkat, protože bez klientů nejsme nic.

Denča (Markeťačka):
👉 Za mě je to ta nejdůležitější pozice ve firmě. Stojí na tobě opravdu hodně a vím, že ne každý to zvládne. Chce to pořádnou dávku asertivity a špičkové komunikační schopnosti. Měla bys vědět, jak funguje marketing na sociálních sítích a pokud tě zajímá oblast HR marketingu, pak jsi náš člověk. Empatie a obchodní myšlení se ti zase bude hodit při prodlužování spolupráce s klienty.

Teď už máš větší povědomí o tom, co tahle pozice obnáší. Proč bys ale měla zvážit změnu a stát se Prodatorem?

RODINNÁ ATMOSFÉRA 

Víme, zní to jako klišé, ale u nás to tak opravdu je. Všichni do jednoho jsme se shodli na tom, že je to naše první práce v životě, do které se ráno těšíme. Netěšíme se jen na své kolegy, ale i na pohodovou a pozitivní atmosféru. Stejně jako na práci samotnou. Kopeme za stejný cíl a baví nás posouvat nejen sebe, ale i firmu. Jo a není nás tu ještě ani 15, což rodinnou atmosféru ještě více umocňuje.

SVOBODA SLOVA A VOLNÁ RUKA 

Nikdo, opravdu nikdo, ti nebude koukat přes rameno a kontrolovat tě. My si navzájem důvěřujeme. Jak si rozvrhneš svou práci je na tobě a pokud potřebuješ přijít později kvůli lékaři nebo odejít dříve, protože si potřebuješ zařídit své osobní záležitosti, jsme s tím v pohodě. Zásadní je samozřejmě stíhat vše potřebné. Něco ti nesedí nebo tě trápí? Pak to řekni. Nikdo ti hlavu neutrhne, ba naopak – upřímnosti si tu ceníme.

INOVATIVNÍ PROSTŘEDÍ 

Máš skvělý nápad? Nenechávej si ho v šuplíku a poděl se s námi o něj! Věř, že pokud to dává hlavu a patu, ihned se pustíme do jeho realizace. Chceme, aby každý z nás opravdu byl součástí firmy a měl chuť ji spoluutvářet.

STABILITA 

Máš za to, že ve startupu tě žádná jistota nečeká? A co kdybychom ti řekli, že na naší službu máme tak trochu monopol. Jasně, nejsme jediná agentura, která se zabývá HR marketingem, ale jsme jediní, kdo ho dělají způsobem, jakým ho dělají.

MLADÁ KREV A SPRÁVNÝ DRIVE 

Věkový průměr je u nás 30 let. Nejstaršímu je 38 a nejmladšímu 29, a to je mimochodem náš CEO Michal. Uznej sama, jestli to pro tebe není překážka a budeš se tu cítit dobře. Tím, že jsme všichni mladí ale máme i ten správný zápal pro věc. A nuda s námi taky není. 😀

Na co dalšího se u nás můžeš těšit?

Už se u nás vidíš? Skvělé! Nejdříve se ale ještě podívej, co očekáváme my od tebe!

Jak si tě představujeme my?

Budeš jedním z nás a přidáš se k nám na další company offsite?

Myslíš si, že na to máš? 

Pokud ano, neváhej a vyplň nám krátký dotazník, kde se o tobě dozvíme více. Když jím projdeš, pozveme tě k nám, ať nás můžeš oslnit i naživo!