Máš na to stát se naším novým Marketing Specialistou?

Praha | Full-time / Part-time / Remote

Od vstupu do týmu Prodator Tě čeká už jen pár kroků a jeden úkol (ten Ti zabere maximálně 20 minut).

9 z 10 lidí nenapíše kvalitní prodejní text. Pokud budeš patřit do této většiny, místo Ti u nás nenabídneme, ale dostaneš zpětnou vazbu od našeho Marketing Managera Jirky. Jestliže budeš 1 z 10, pozveme Tě na osobní pohovor a navíc Tvůj vypracovaný úkol ohodnotíme bonusem 500 Kč. Máš na to?

Tato stránka je pro marketéry, kteří:

Spustit reklamu na Facebooku a Instagramu dnes zvládne skoro každý. Ale maximalizovat její potenciál vyžaduje zkušenosti a cit pro byznys. Nemusíš mít letité know-how. Rádi Tě naše pokročilé techniky doučíme. Klíčová je pro nás férovost a chuť na sobě neustále pracovat.

Proč jsme jedničkou na náborové kampaně a HR marketing?

Protože jsme řešením pro firmy, které hledají nový způsob získávání zaměstnanců. Šetříme 39 % času HR tím, že rovnou kvalifikujeme uchazeče otázkami, kterými by se ptali až na pohovoru. Díky automatizacím šetříme firmám čas a vytváříme r-evoluci náboru.

Obsadili jsme + 1000 pracovních pozic ve více jak 180 kampaních. Jsme partnerem pro firmy jako například Amazon, Bidli, Mubea nebo Hödlmayr.

Co Tě u nás čeká?

Už se u nás vidíš?

Skvělé!

Ukaž nám, že k nám patříš.


Pokračuj k dotazníku, kde se o Tobě dozvíme víc. Po jeho vyplnění si v úkolu ověříme, že máš schopnosti, které nás budou zajímat. Neboj, nejedná se o jadernou fyziku, vyplnění Ti zabere maximálně 20 minut a dostaneš od nás zajímavou zpětnou vazbu.

Pokud usoudíme, že máme match, zavoláme Ti a pobavíme se o možné spolupráci.