Marketing tým

Lucie
Marková

HR Marketing Expert

Těšíte se na vaše výsledky z kampaní? Já také. Ráda naslouchám a tuto vlastnost se snažím vtisknout do svých textů. S kampaněmi se to má jako se vztahy, pokud najdete perfektní match, může z toho být vztah na celý život. A proto jsem tu já. Abych vám na cestě za spokojenými zaměstnanci pomohla.

Moje 3 nej

Hodlmayr Balkán

cena za lead 9 Kč

Loading Systems

4 nástupy během 21 dní

KOSTAL Kontakt Systeme

6 domluvených pohovorů během 6 dní

O mě

V marketingu se pohybuji od roku 2014. Začínala jsem v oboru copywriting a SEO. Starala jsem se také o marketing pro slevový portál, připravovala eventy nebo pečovala o visibilitu digitální agentury.

Mé srdce ale tluče pro HR a psaní. To je část mého já, ve kterém se cítím jako ryba ve vodě. V práci nerada zůstávám v jedné poloze, práce v Prodator mě proto moc baví. Kombinuju zde copywriting i performance kampaní a to společně dává velký smysl.

Inspiraci sbírám při procházkách s foťákem. Miluju svou rodinu, asijské jídla, jógu a instantní fotografie, které ukazují věci tak jak jsou. Bez filtrů a přikras. Jsem trpělivá (protože mám dvě děti) a vím, že věci nejsou jen černé a bílé.

Tak na úspěšné kampaně!

0 +
Počet kampaní
0
Počet nástupů
0 +
Průměrný CPH
0 %
Rychlost spuštění kampaně

Úspěšné reference

Ukázka úspěšných reklam

Moje case studies

Minimální mzda a fyzicky náročné zaměstnání. Může kampaň dopadnout dobře?

#hrmarketing #operatorvevyrobe

Neuvěřitelných 511 zájemců o řidiče kamionu za 1. měsíc

#500+kontaktů #řidiči #úspěšnákampaň

Jiří Křelina

Marketing Manager

Moje cesta s Prodator odstartovala již v březnu 2021 na part-time pozici HR Marketing Expert. Po roce (a více jak 100 HR kampaních), kdy jsem mohl proniknout do nitra skvělé společnosti a pochopit její jedinečnou kulturu a hodnoty, jsem přijal pozici Marketing Managera.