Vítejte v Prodator

Nabrali jsme úspěšně obchodníky k nám do firmy a jeden z nich nám ukázal, jak obrovský potenciál je v náboru obchodníků.
Dva roky jsme se soustředili jen na to, dokud jsme nezjistili, že více než cesta personální agentury nám funguje cesta marketingové agentury.

Začali jsme dělat nábor na pracovní pozice přes FB dříve, než FB umožnoval Job offers. V době, kdy největší HYPE zažívali Chatboty, jsme je jako jedna z mála agentur využívali.

První klienty jsme museli přesvědčovat, že nejlepší lidé práci aktivně nehledají. Naštěstí se našlo dost bláznů, co to s námi zkusili, jako Tomáš Šimek z Remax Delux či Sirius Finance.

Najdeme zaměstnance rychleji a za polovinu ceny.

Jsme třetí cesta pro firmy, které hledají nový způsob náboru. Většina společností je zoufalých, protože nemají dostatek uchazečů obzvláště na specializované pozice. 90 % lidí totiž aktivně práci nehledá. Jsou ovšem otevřeni změně, pokud je zaujme pracovní příležitost a náborový proces bude hravou a hlavně zábavnou formou. My takové lidi oslovíme na největším pracovním portálu na světě – Facebooku a Instagramu. Díky automatizacím šetříme firmám čas a vytváříme r-evoluci náboru.

Měníme životy lidem, kteří o tom ani neví.

V práci tráví lidé mnohdy více času než s rodinou a ačkoli v ní nejsou spokojeni, jedou raději ve stereotypu a velmi dlouho jim trvá, než se rozhodnou pro změnu. My lidem ve změně pomáháme. Díky nám vydělávají více peněz, objevují unikátní pracovní výzvy, které je více baví nebo jim vytvoří více volného času. Nábor metodou Prodator je zábavnější a inovativnější, než hledat a přepisovat několik let starý životopis, posílat ho a doufat, že se někdo ozve.

Proč je Prodator jiný?

Ctíme myšlenku: „Znovu a lépe”.
Možná jste již zažili atmosféru strachu a neustálé kritiky. Pod tlakem pak děláte chyby, které vedou k dalším negacím. My víme, že chyby k životu patří. Posouvají nás. Proto se u nás nemusíte bát pranýřování ani toxického prostředí. Žijeme tím, že jsme jiní. Žijeme tím, že se neustále učíme.

Růst & Vzdělávání

Baví nás, když můžeme, jako jedni z prvních, testovat nové vychytávky a metody, které v České republice nikdo nevyužívá nebo nezná. K tomu máme 50 % cíleného vzdělávání hrazené firmou. To nám dává náskok nad konkurencí. Zároveň si uvědomujeme, že nejvýraznější posun zažíváme výstupem z naší komfortní zóny. Právě díky tomu se neustále posouváme vpřed. Práce ve startupu občas znamená jisté nepohodlí. Občasný chaos. Časté změny. Jakmile ovšem dosáhneme cíle, řekneme si, že ta cesta za to stála.

Zábava

„Jak si představujete svou práci?“
„Nevím, hlavně mě to musí bavit.“
„Aha, a co si pod tím máme konkrétně představit?“

Každého totiž naplňuje něco jiného. My především pracujeme na klientech a hlavně s klienty, kteří nás baví. Snažíme se dělat činnosti, které nás nabíjí. Hledáme lidi, které jejich práce baví. Jsou nadšení a chtějí měnit životy lidí, kteří o tom ani neví.

Firma je pro nás druhá rodina

Češi pracují přes 35 let. Docela dlouhá doba na to, abychom se v zaměstnání trápili, co myslíte? Proto spolu rádi trávíme čas i mimo práci. Zajdeme společně do fitka, na oběd nebo vyjedeme na Company Offsite. Pracovní i osobní zážitky sdílíme na pravidelných Daily Huddle nebo v chatu. Proč? Protože sdílení vede ke spojení. A to je u nás zásadní.

Pracujeme odkudkoli

Neustále se potýkáme s tím, že jen malý počet českých firem nabízí home office nebo spolupráci na dálku. My tyto benefity bereme jako samozřejmost. Víme, že při pracovní činnosti se musíme hlavně cítit dobře, a proto neřešíme, jestli je to v kanceláři, doma na terase nebo třeba na pláži.

Automatizace

Rutinní úkoly nemá nikdo rád. Nudí nás, nepřináší žádnou hodnotu, žádnou radost. Proto na většinu úkonů využíváme automatizace, které sami vytváříme a šetří nám čas i energii.

Vedeme dialog

Jakou hlavní přidanou hodnotu u nás získáte? Život. Když je skutečně jeden za všechny a všichni za jednoho. Jedinec není nikdy více, než tým. Právě díky tomu se u nás budete cítit lépe než v korporátech. Díky otevřené zpětné vazbě a pravidelným annual meetings s vedením společnosti na osobní bázi víte, že jste vyslyšeni.

První setkání

Jarda se poznal s Michalem v rámci AIESEC na VŠ.

2013

Konference

Michal přednáší v Mexiku pro stovky podnikatelů na konferenci “Jak využít online nástrojů pro nábor”.

2018

Prodator zachraňuje životy

Prodator zachraňuje lidské životy s kampaní pro kliniku krásy Genesys.

03 / 2019

Založení agentury Prodator

Michal se přestěhoval zpět ze Sydney a Jarda z Bangkoku, aby společně založili marketigovou agenturu Prodator.

06 / 2019

První klienti

Podepsali jsme prvního klienta na náborovou kampaň - největší call centrum na prodej kapitálových trhů po telefonu.

07 / 2019

První kancelář

Otevíráme kanceláře v Prague StartUp Center.

10 / 2019

První nástupy

Do Prodator nastupuje první headhunterka, asistentka a obchodník.

02 / 2020

Klienti na prvním místě

Změnili jsme obchodní model. Klient nově platí za kampaň stejnou částku bez ohledu na počet nástupů.

06 / 2021

Rozšířené zaměření

Stále více se zaměřujeme i na specializované pozice od elektrikáře, přes kuchaře, až k CNC operátorovi.

Case Study01 / 2022

Historicky první Company Offsite

Pro nás je tým skutečně jako druhá rodina. A ano, i v rodině to občas skřípe. Od toho víc je nutné na vztazích pracovat.

Company Offsite je možnost, jak se vzájemně poznat z jiné stránky. Využili jsme k tomu různá cvičení, hry i work-shopy.

10 / 2022

Pořádání akce Moderní nábor jako konkurenční výhoda v roce 2023

Pro 50 specialistů z lidských zdrojů, marketingu i majitelů firem jsme uspořádali event, jak moderně nabírat nové zaměstnance. Přednášek se zhostili experti z řad naší společnosti a své zkušenosti sdílela i Táňa Strojná, Předsedkyně Svazu personalistů.

11 / 2022

Expanze do dvou evropských zemí

Spouštíme první kampaně v Polsku a Německu! Pro Schrack Technik hledáme v obou zemích Technické a obchodní pozice, německé společnosti Klauss & Klauss pomáháme posílit tým řidičů kamionu.

03 / 2023

Nezastavujeme!

Po úspěšných kampaních v Česku a Slovensku nabíráme pro Hödlmayr International řidiče kamionu na Balkáně. Do Řecka hledáme operátory zákaznické péče pro Dunross. Se Schrack Technik pokračujeme ve spolupráci a posilujeme rumunský obchodně technický tým a v Rakousku pátráme po obchodních zástupcích FVE do společnosti Solarity.

08 / 2023

Slova zakladatele

Nechci využít lidi k tomu, abych vybudoval firmu Prodator. Chci využít firmu Prodator proto, abych vybudoval lidi.

Trvalý a velký růst je dlouhodobá krize ve firmě. Připravte se na to. Jako startup rosteme raketovou rychlostí o vyšší desítky ne-li stovky procent ročně a to stojí nějakou cenu. Jste ochotni ji zaplatit?

Poznejte nás blíže

Více o naší práci

Chcete být naší součástí?

Vyberte si danou pozici, klikněte níže a vyplňte náš krátký dotazník, kde zjistíme, zda-li k nám patříte.

Nabíráme Office & Client’s Managerku

Staň se Office & Client’s Managerkou a posuň svoji kariéru o další level. Starat se budeš o klienty z celé Evropy a bude z tebe expert v oboru. Vydělat si můžeš i 55 000 Kč měsíčně.

Více informací >

Nabíráme Marketing Business Consultanty

Hledáme 2 obchodníky, kteří chtějí pomáhat firmám otvírat oči, že existuje řešení na jejich palčivý problém. Jaký? Nedostatek lidí na specializované pracovní pozice, jako je obchodník, elektrikář, CNC operátor, svářeč nebo servisní technik.

Více informací >

Marketing Business Consultant s Němčinou

Hledáme obchodníka s Němčinou, který chce pomáhat firmám otvírat oči, že existuje řešení na jejich pálčivý problém.

Potřebné jazyky: Němčina

Fix do začátku 40 000 – 60 000 Kč dle zkušeností a seniority + Bonusovou složku 50 000 – 100 000 Kč za měsíc a Pasivní příjem vytvořeného z portfolia klientů je po 1 roce: 50 000 Kč/měsíčně, po 2 letech: 100 000 Kč/měsíčně.

Více informací >

Pojďme zjistit, zdali je metoda
Prodator pro Vás ta pravá.

Nejprve nám řekněte pár základních informací
a my se Vám ozveme do 24 hodin.

Nahlédněte do podsvětí marketingového bizáru

a vyvarujte se chybám, které vedou k bolestivému náboru nových zaměstnanců