Office Managerka

Full-time | Praha | 40 000 Kč - 50 000 Kč

Taky máš pocit, že máš tak široký záběr a baví tě toho tolik, že abys našla, co hledáš, musela bys mít nejméně pět úvazků?

Každý den máš pocit, že ti něco chybí a necítíš se naplněná? Dnes to ale můžeš změnit!

Jsme Prodator. Jednička v HR kampaních v Česku. Pomocí našich náborových kampaní měníme lidské životy. Díky naší metodě získal nábor zcela jiný rozměr nejen v Čechách a na Slovensku, ale také v Německu, Rakousku, Polsku, Rumunsku, Řecku nebo Francii, kam jsme expandovali. A rozhodně nekončíme.

Rosteme raketovou rychlostí a na některé věci už sami nestačíme. Proto hledáme tebe, Office Managerku, která dá věcem nový řád.

Práce je to rozmanitá, stejně jako ty. Bude tě to bavit, pokud tě zajímá:

Administrativa 

Ladit budeš firemní procesy, vytvářet smlouvy, objednávky nebo vystavovat faktury. Musíš zvládat práci na počítači. Měla bys být také technicky zdatná a práce s PowerPointem nebo s Google Apps by ti neměla činit sebemenší problém.

HR 

Budeš zpracovávat pracovní smlouvy a zlepšovat onboardingové procesy od A do Z. Krom toho, ty budeš první tváří, kterou uvidí ti, co k nám přijdou na pohovor.

Marketing 

Podílíš se na přípravě měsíčního reportingu, kam budeš shromažďovat data. Když budeš šikovná, můžeš pomoci i s blogovými články.

Clients care 

Svým přiděleným klientům budeš připomínat uhrazení faktury nebo nedostatečné vyplňování dat ohledně náboru u nich ve firmě. K tomu budeš potřebovat asertivitu, empatii a špičkové komunikační dovednosti.

Employee’s care 

Také se postaráš o to, abychom i my měli všechno. Od propisek, papírů do tiskárny až po kafe. Budeš také rozhodovat o tom, kam půjdeme na společný firemní oběd a nezapomeneš rezervovat stůl.

Eventy 

Měla bys být schopná zajistit letenky a ubytování pro naše zahraniční obchodníky. Také budeš mít na starost přípravu eventů jako vánoční večírek, program na company offsite nebo vyhledávání prostorů pro konference nebo semináře.

Je přesně tohle ten chybějící dílek skládačky, aby do sebe vše zapadlo a ty jsi byla spokojená? Pak čti rozhodně dál!

Práce office managerky je často velmi podceňovaná a prý by jí mohl dělat každý. No uvidíme…

Tak schválně, splňuješ to?

Došla jsi až sem, což znamená jediné. Máš velkou šanci, že tahle pestrá práce může být tvoje!

Na co dalšího se u nás můžeš těšit?

Budeš jedním z nás a přidáš se k nám na další company offsite?

Jestli se u nás vidíš, tak stačí když nám vyplníš krátký dotazník. Ten nám o tobě řekne o něco více. Pokud se nám zalíbíš, čeká tě pozvánka k osobnímu setkání.

Těšíme se na tebe!

PS: Jo a životopis nehledej, nepotřebuješ ho. 🙂