Upozornění! Věděli jste, že nemusíte využívat pracovní portály a pasivně čekat na kandidáty nebo kontakty s životopisy? Metoda Prodator dokáže doručit hromadu žhavých kontaktů a zároveň vyselektovat ty nejnadějnější kandidáty!

Pokud jste z HR, majitel firmy nebo recruiter, tak si vyberte ty nejžhavější kandidáty z největšího rybníku na českém internetu!

Metoda PRODATOR vám na míru dodá do vaší firmy kvalifikované kontakty, vyselektuje nerelevantní kandidáty a naplní kalendář pohovory!

Tato metoda je vhodná pro HR, majitele firem a recruitery, které bolí hlava při pomyšlení na nábor nových zaměstnanců, obchodníků a obecně kvalifikovaných pozic z pracovních portálů. Zbavte se bolesti a získejte kontakty na lidi, kteří s vámi opravdu chtějí pracovat!

Cena za nastoupeného člověka se u nás pohybuje od 20 000 – 40 000 Kč, což je o 50 % méně oproti personálkám!

Proč by s námi měly firmy v roce 2022 spolupracovat a využívat našich služeb?

Jaký je zásadní rozdíl mezi pracovními portály a sociálními sítěmi?

Pracovní portály

Sociální sítě

Proč je spuštění kampaní interním marketérem odsouzena k neúspěchu?

Interní marketéři nemají dost zkušeností s náborovými kampaněmi. My jich máme za sebou přes 100 a jen za minulý rok jsme utratili přes 3 000 000 Kč za FB a IG reklamy. Navíc využíváme tzv. „trychtýřový systém“, ten zvyšuje konverze až o 50 % oproti konvenčním a zastaralým způsobům sebeprezentací firem. Díky tomu firmy nevyhazují peníze oknem a jsou efektivnější v rámci náboru.

Pro koho je především služba určena, a jaký typ kontaktů jsme schopni doručit?

Výrobní haly

Operátoři výroby, montéři, elektrikáři, dělníci a jakýkoliv typ kvalifikované pozice

Obchodní skupiny

Jakékoliv obchodní pozice, investice, energie, kapitálové trhy a sales manažeři

Callcentra

Operátoři na telefonních linkách s různým zaměřením (zákaznická linka, sales, pohledávky aj.)

Metodu Prodator jsme úspěšně otestovali na více než 100 kampaních v ČR a SK

Systém byl vytvořen konkrétně pro české prostředí a pro české podnikatele, kteří si lámou hlavu nad tím, jak efektivně získávat kontakty na kvalifikované kandidáty do jejich firmy. Díky Prodatoru se zbavíte hromady starostí a ušetříte čas, který můžete věnovat efektivnímu růstu vaší firmy.

Kvalitní lidé nehledají práci. To však neznamená, že jsou spokojení. Naše kampaň je umí zaujmout a doručit je k vám na pohovor.

Vhodné hlavně pro specializované pozice jako je svářeč, elektrikář s vyhláškou 50, zámečník s odborným vyučením, obchodník atd.

Co konkrétně říkají naši zákazníci?

Nahlédněte do případové studie více různých kanceláří RE/MAXu najednou. Úplně první spolupráci s námi začala nejúspěšnější pobočka RE/MAX na Moravě a to v čele s Tomášem Šimkem, který je inovátor a neustále hledá nové způsoby, jak posouvat realitní činnost. Do spolupráce s námi se doteď zapojilo celkem 8 RE/MAX kanceláří. Jako například Miroslav Herain v Praze, Jan Zachystal z RE/MAX Alfa nebo pan Chadima z RE/MAX G8, kterému to doporučila paní Kohlerová. V Brně například běžely kampaně pro pana Červinku z RE/MAX PRO nebo RE/MAX Attractive. Realitní makléř dokáže pokrýt své náklady až po půl roce, ale přesto se nám povedlo přivést k řemeslu realit přes 13 lidí.

Doba trvání kampaně: 24 měsíců
Cena za zrealizovaný pohovor: 1474 Kč

Nabírejte do své firmy inovativní metodou a zbavte se závislosti na pracovních portálech!

Kvalitní lidé nehledají práci. To neznamená, že jsou spokojení. Naše kampaň je umí zaujmout a doručit k Vám na pohovor. Vhodné hlavně pro specializované pozice jako je svářeč, elektrikář s vyhláškou 50, zámečník s odborným vyučením, obchodník atd.

This site is not a part of the Facebook website or Meta Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook or Meta in any way. FACEBOOK is a trademark of Meta, Inc.

Pojďme zjistit, zdali je metoda
Prodator pro Vás ta pravá.

Nejprve nám řekněte pár základních informací
a my se Vám ozveme do 24 hodin.