Máš na to stát se
Marketing Business Consultantem?

Praha

Popis práce:

Jde o studené oslovení, tzv. outbound. Týdně je třeba připravit databázi (DTB) 150 vhodných kontaktů, denně uskutečnit 25 telefonních hovorů a dosáhnout minimálně 70 minut provolaného času. Cílem je zajistit 1-2 kvalifikované schůzky za den.

Co tě na této pozici nejvíce baví:

Baví tě, komu a co prodáváš. Tvým úkolem je dostat se jako útočník přes obránce (HR nebo recepci) k CEO nebo majitelovi firmy, kdo rozhoduje o penězích, a domluvit schůzku pro manažera. Prodáváš produkt, který je game-changer.

Co je u nás jiné?

Milujeme obchod a pravidelně ho trénujeme prostřednictvím role play. Cílem není jen domluvit schůzku, ale schůzku kvalifikovat. Hledáme moderního obchodníka, který ví, že nejde jen o to volat co nejvíce, ale třeba i poslat video sales pitch, oslovit člověka na LinkedIn hlasovou zprávou nebo poslat e-mail. První dva týdny budeš pracovat ze sídla společnosti, abys nasál atmosféru.

"Pracovat remote z domu nebo dokonce ze zahraničí?"

LEVEL 1: Přežít.
LEVEL 2: Jakmile domluvíš 50 schůzek, máš možnost za každou zrealizovanou schůzku dostat odměnu 3-4 500 Kč v závislosti na počtu schůzek.
LEVEL 3: Stát se Marketing Business Manažerem, který chodí jen na schůzky a uzavírá je. Jak? Třikrát kvalifikovat 25 schůzek.

Plat:

Fixní plat 50 000 Kč plus bonusy. V prvním měsíci – 10 schůzek, v dalším měsíci 15, ve třetím měsíci 20.

"Pracovní portály jsou přežitek - chceš prodávat něco revolučního v HR marketingu?"

Toto není práce pro každého, ale ty nejsi každý. Jsi jiný. A také chceš prodávat něco jiného, ideálně revolučního.

Jsi mladý pracovitý člověk, cholerik, který chce něco dokázat a prodávat něco unikátního, revolučního?

Pak vyplň náš test, který ukáže, zda k nám patříš.