Máš na to stát se Marketing Business Consultantem?

Full-time | Praha

Hledáme 2 obchodníky, kteří chtějí pomáhat firmám otvírat oči, že existuje řešení na jejich palčivý problém. Jaký? Nedostatek lidí na specializované pracovní pozice, jako je obchodník, elektrikář, CNC operátor, svářeč nebo servisní technik.

Kdo jsme?

Jsme výkonnostní marketingová agentura, která je jedničkou v rámci HR marketingových kampaní u nás. Jen za minulý rok jsme utratili +3 000 000 Kč za náborové reklamy, kvalifikovali +20 000 leadů a obsadili +300 pracovních pozic. Jsme partnerem pro firmy jako například Amazon, O2, Mubea nebo Remax.

Hledáme někoho, kdo chce prodávat službu, která v době nejnižší nezaměstnanosti v EU:

Hledáme moderního obchodníka, někoho, pro koho zkratky SPIN, NEAT nebo ABC nejsou cizí. Vhodné pro obchodníky, kteří chtějí pracovat pro start-up. Někoho, koho nebaví prodávat SaaS řešení, které se často mění a více prodává konzultačním způsobem.

Chybí Ti služba, která firmám vyřeší problém s nedostatkem lidí a zajistí Ti atraktivní příjem?

Co nabízíme?

Budeš jedním z nás a přidáš se k nám na další párty či školení?

Pokud navíc umíš německy, italsky nebo francouzsky, tak počítej s vyšším fixem! Expandujeme a chceme někoho, komu předáme naše know-how, ať může do 1 roku otevírat pobočku v jedné z těchto zemí. Díky tomu získáš podíl na zisku společnosti.

Nehledáme řadového obchodníka, hledáme podnikatele, který chce jedinečnou příležitost ukázat, co v něm je.

Pokud jsi to ty, tak klikni dál a vyplň náš test.