Sbohem a… zase příště!

Máme za sebou druhý firemní off-site a jsme plní pozitivních dojmů. Na tom prvním jsme se lépe poznávali, nyní jsme se rozvíjeli a předávali si své know-how. No a samozřejmě jsme se pobavili, odpočinuli si ve vířivce a sauně a skvěle se najedli.???? Každý z nás je jiný.Každý z nás je osobnost. Co jsme se […]