Léto v Prodator: Jak jsme překvapivě urychlili naší transformaci

73

Červenec, měsíc, kdy mnozí z nás sní o vysedávání na pláži a klidnějších chvílích mimo kancelář. 🌴 V moderním startupovém světě, kde věci často běží na plné obrátky, se tempo trochu zklidní. Možná budeme mít konečně čas vyladit tu aplikaci, kterou jsme plánovali, nebo se zabývat backendovými vylepšeními. “Přece jenom, když všichni relaxují a odpočívají, kdo by mohl přemýšlet o nových funkcionalitách nebo inovacích?”, říkáme si. HAHA.😏

Pak totiž přijde realita startupového života. 

Ano, dost lidí z naší firmy bylo na zasloužené dovolené, ale paradoxně právě v tuto dobu potřebujeme nejvíce ty, kteří jsou nyní mimo dosah – naše vývojáři, designéři, produktové manažeři, marketéři – všichni pryč. Místo rychlého pokroku někdy narazíme na překážky a na chvíli se vracíme k ručním řešením. Ale co z toho plyne? Nové nápady, kreativní řešení a lepší pochopení našeho produktu. 😃

Obchodní příležitosti? 

Ty se v létě rozhodně nezastavují. Naopak! Objevují se nové trhy, nové možnosti partnerství a nečekané příležitosti. Věřte tomu nebo ne, ale léto je pro nás časem expanze. Německo, Slovensko, Rumunsko, Řecko, Rakousko, Polsko. Tam všude spouštíme naše kampaně.

A jejich výkon? Ten v plné síle pokračuje. 

Mnoho start-upů, stejně jako my, vidí léto jako skvělý čas pro nábor talentů. Zatímco většina společností odkládá nábor na podzim, my chápeme, že čas je v tomto odvětví nejdůležitější měnou. Proto třeba posilujeme tým o nové marketéry, obchodníky nebo clients managerku.

Pokud chcete být součástí této letní startupové horečky a chcete být s námi o krok napřed, Prodator je připraven vás vést tím správným náborovým směrem.

Sdílejte článek se svými přáteli

Nahlédněte do podsvětí
marketingového bizáru

Pokud se Vám článek líbil, mohlo by Vás také zajímat

Rezervuj si

krátkou 30 min. analýzu s Marketing Business Managerem.

Výběr našich Case Studies

Neuvěřitelných 511 zájemců o řidiče kamionu za 1. měsíc

Astronomických 17 nástupů operátorů výroby za 3 měsíce spolupráce

Chcete být, jako první, informováni o nových případových studiích z Vašeho oboru?

Věří nám stovky klientů,
kterým jsme zajistili více jak 1.000 nástupů

Dejte nám o sobě vědět a exkluzivně získáte cenu za obsazení pozice, kterou má Vaše konkurence

Chci získat informace o nových případových studiích.

*Více oborů lze vybrat pomocí Ctrl + Kliknutí